Crowdfunding – sprawdź możliwości dofinansowania

Kiedy myślimy o tym, żeby nasze dziecko chodziło do szkółki piłkarskiejlub by zaczęło uczęszczać na jakiekolwiek zajęcia sportowe, to często szukamy tych za które nie trzeba płacić. Nie powinniśmy się temu dziwić. Nie każdego stać na ekstra wydatki w ciągu miesiąca. Oczywiście są również miejsca, gdzie należy płacić za to, by nasze dziecko przyjęto na przykład na naukę pływania. Jednak, jeżeli chodzi ogólnie o finansowanie sportowych możliwości dla wszystkich, to nie jest to łatwa sprawa. Ludzie mają swoje marzenia, chcą je realizować, ale na przeszkodzie bardzo często stają im pieniądze, a raczej ich brak.

Nie ma środków, więc będę mistrzem świata w którejkolwiek dyscyplinie, bo, mimo, że bardzo mocno pracuję, to nie będę miał, za co gdzieś się wybrać itp. Dlatego powinniśmy sprawdzić, czym jest crowdfunding sports – . Sportowcy mogą zrobić projekt, który będzie określał, to, co jest im potrzebne, to znaczy przekażą jasną informację ile środków im potrzeba na możliwość brania udziału w zawodach albo też ile pieniędzy potrzebują na trenowaniealbo organizowanie spotkań dla ludzi uprawiających sport z wybranej miejscowości. Wszystko jest zależne od tego, co sportowcy oczekują. Wtedy po prostu wystarczy sprawdzić platformy crowdfunding’owe i przedstawić na nich własny projekt.

pieniądze

Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, którym wybrany pomysł się będzie podobał mogą wpłacać wybraną kwotę na konkretny pomysł. To idealna opcja, ale należy zacząć ją z odpowiednim wyprzedzeniem i próbować jak najszerzej rozreklamować ją na każdy z możliwych sposobów, żeby jak największa grupa osób się o niej dowiedziało, a co się z tym wiąże jak najwięcej ludzi mogło wpłacić pieniądze. Za każdą przekazaną sumę osoby organizujące projekt dają jakieś podziękowanie. Wszystko jest zależne od tego, co konkretny sportowiec wymyślił, żeby zachęcić do robienia wpłat.


Zbieranie pieniędzy na sportowe możliwości

Jeżeli brakuje nam środków finansowych na zrealizowanie naszych marzeń to powinniśmy się martwić. Jest między innymi coś takiego jak fundraising for sports team. To możliwość szukania wsparcia u nieznajomych osób, które mogą zainteresować się tym, co my chcielibyśmy osiągnąć.Przejdź do tej strony:kliknij, przeczytaj więcej Prawda wygląda tak, że jeśli uda się kogoś zarazić swoją pasją do działania, to na sto procent znajdą się ludzie, którzy zechcą finansowo nas wspierać, pomóc w sięganiu własnych marzeń. A kiedy jesteśmy sportowcem, wiemy, że, nie możemy się poddać, trzeba próbować.