Usługi prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która zajmuje się doradztwem oraz pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego oraz niuansach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy porady prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, różnego typu inna pomoc prawna dla firm, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nasze specjalizacje to prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo środowiska i prawo chemiczne, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z okolic Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współdziała z nami również adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeżeli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szersze informacje w kwestii tego jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz precyzyjne warunki oferowanej obsługi prawnej, znajdą Państwo w serwisie internetowym www.lexperts.pl/