Stanik bardotka jako najczęściej kupowany model

Panie często nie wiedzą, jak wybierać biustonosz pasujący doskonale do swoich wymiarów. Oprócz wielkości w obwodzie, znaczący jest także kształt.

Dobór rozmiaru stanika musi być niezwykle dokładny. Obwód nie może być ani za mały, ani za swobodny, jest to zwłaszcza istotne w przypadku biustonosza bez wspierających utrzymanie ramiączek. Powinien być dobrany tak, aby się nie przesuwał i przyzwoicie trzymał piersi, a jednocześnie nie był za ciasny, aby czuć się komfortowo.
Hurtownia fryzjerska

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
wejdź na stronę

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
model push up kształtuje i uwydatni biust. Poduszeczki ulokowane w kieszonkach misek podkreślają piersi i ściskają je ku środkowi. Wznosi biust ku górze i jest mocno wyeksponowany. Wskazany jest dla biustu malutkiego i przeciętnego. Biustonosz z kształtowaną miseczką kształtuje biust, jednak miseczka bez push up-a nie powiększa, biust wygląda naturalnie. Jest doskonały pod obcisłą garderobę, doskonałe na przeciętne i spore biusty.
okazja

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Stanik bardotka zazwyczaj kupujemy do ubiorów wieczorowych i sukien ślubnych. Taki typ stanika dobrze wyeksponuje dekolt.

Masz chęć zobaczyć inne podobne przydatne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj karma dla psa bez zbóż, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Ten krój biustonosza ze względu na bardzo małe zabudowanie, także poziomą linie górnego wykroju pasuje do sporych, a równocześnie okazałych dekoltów rodzaju łódka. Jest możliwość również zdecydować się na dekolt hiszpański, karo, także do sukni bez rękawów i ramiączek.

Bardotka to jeden z niezwykle uniwersalnych fasonów biustonoszy, lubiany i noszony ochoczo przez dużo kobiet w Polsce i na świecie.

Pamiętajmy jednakże, że by osiągnąć najlepsze efekty, największą uwagę musimy zwracać na perfekcyjne dopasowanie, ponieważ wyłącznie wóWCzas możemy cieszyć się w pełni uzyskanym efektem.