Skrzynki na broszury reklamowe – gdzie możemy je kupić i ile kosztują?

Broszurki reklamowe dostarczane do skrzynek pocztowych stanowią już powszechną metodą promocji. Nie wszyscy jednak są zadowoleni, kiedy ich skrzynka na listy jest zatkana przez wiadomości o najróżniejszych rabatach. Gazetki reklamowe są znakomitym źródłem informacji o najatrakcyjniejszych promocjach w supermarketach. Dobrze jest systematycznie do nich zaglądać, żeby rozważniej planować listę zakupów i tym samym umiejętniej bilansować rodzinny budżet.

przezroczysty stojak na ulotki

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

Ulotki bywają jednakże kłopotliwe, szczególnie kiedy łączą się z naszą codzienną korespondencją. W rodzimym systemie prawnym brakuje jednak zapisu zakazującego ich kolportowania.

Nie chcesz przerwać czytania interesującego zagadnienia na jednym poście? W takim razie zachęcamy do nowych – kliknij w źródło farba efekt betonu i przenieś się na analogiczną witrynę.

Znaczy to, że nie mamy opcji zakazania dystrybutorom wrzucania ulotek reklamowych do naszych skrzynek pocztowych. Istnieje jednak to na inny, łatwy do realizacji patent.

Obok skrzynki pocztowej na korespondencję, możemy zamocować taką samą na gazetki reklamowe. Tego typu skrzynki mają trochę inny wygląd niż standardowe. Są większe i dopasowane do rozmiaru gazetek reklamowych, tak, aby osoba , która je wrzuca, nie była zmuszona składać ulotek. Jeżeli jednak mieszkamy w kamienicy, gdzie nie ma miejsca na zamocowanie dodatkowej skrzynki, możemy przy drzwiach do głębi budynku umieścić specjalny koszyk.

Każda osoba wchodząca do kamienicy będzie mogła z niego wziąć interesujące ją gazetki reklamowe.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresowała Cię treść tego wpisu, to doczytaj także następne niebywale zajmujące detale w nowym poście.

Jeżeli jednakże nie chcemy mieć z gazetkami w ogóle żadnego kontaktu, możemy na naszej skrzynce zamocować specjalny grawer z prośbą o nie wrzucanie ofert reklamowych. Kupimy ją na portalach aukcyjnych już za niecałe dwadzieścia złotych. Gazetki reklamowe, choć stanowią pewne źródło wiedzy o aktualnych okazjach w hipermarketach, mogą drażnić, zwłaszcza, gdy zapchają naszą skrzynki pocztowe.

stojak na ulotki

Autor: Dancewear Central
Źródło: http://www.flickr.com

Aby się przed tym bronić, możemy umieścić na niej specjalny grawer, lub postawić w pobliżu kolejną skrzynkę pocztową. W zależności od tego, jaki wybierzemy fason, jest to koszt już od 20 zł. Możemy również przygotować specjalny kosz na gazetki reklamowe. W naszym prawie nie ma wciąż jednak przepisu zabraniającego wsuwania ulotek reklamowych do skrzynek na korespondencję tych osób, które ich nie chcą.