Pomysłowy marketing

Każdy z nas lubi promocje. Lubimy, kiedy uda nam się oszczędzić parę groszy. Z tego powodu gdy otrzymujemy kupony rabatowe myślimy o danym sklepie lepiej. Pamiętamy go i wracamy chętniej na zakupy do tego sklepu. A sklepy prześcigają się w tworzeniu promocji. Jeśli będziemy robić zakupy na konkretną kwotę to otrzymamy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeżeli zrobimy w ciągu miesiąca zakupy cztery razy za wyznaczoną kwotę to kolejne zakupy będą gratis.

wielka wyprzedaż

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłów na przyciągnięcie klienta jest cała masa. Sklepy prześcigają się w pomysłach, bo konkurencja jest bardzo duża i porządna jakość produktu to za mało. Konieczna jest odpowiednia kampania marketingowa. A jak wiadomo kupony rabatowe, są częścią świetnie ogarniętego planu marketingowego. Wiele osób szuka rabatów w Internecie. Warto samemu trzymać rękę na pulsie, bo rzeczywiście możemy znaleźć fajne rabaty. Dodatkowo warto jest na portalu społecznościowym zlajkować strony ulubionych sklepów, tam też udostępniane są różnego rodzaju kupony rabatowe. Wystarczy je wydrukować i pokazać je, gdy będziemy przy kasie w sklepie. Czasem jest to kupon na dwadzieścia złotych a czasem na piętnaście procent, ale zawsze trochę zaoszczędzimy. Sprawdź najlepsze przykłady: fantastyczne rabaty w Toruniu.

Jak najlepiej skorzystać z rabatu

Jeśli wolelibyśmy ni przegapić żadnego z kuponów rabatowych powinniśmy zapisać się do newsletterów na wielu stronach www.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na ten temat? Zachęcamy więc do kolejnej strony – po prostu naciśnij to pastuch dla psa i przenieś się do naszego portalu.

W taki sposób na pewno dostaniemy informacje dotyczące promocji w wybranych sklepach. Zostaną nam również podesłane drogą mailową kupony rabatowe, które będziemy mogli wykorzystać, czy to w sklepie internetowym czy też w sklepie stacjonarnym. Poza tym, gdy posiadamy kartę stałego klienta, to na maila lub sms-em dostaniemy informacje o zniżkach, jakie właśnie są w sklepie lub o tym, że otrzymaliśmy kupon rabatowy. Karty stałego klienta dostajemy za darmo – .

Kiedy, więc następnym razem ekspedientka spyta, czy chcemy otrzymać kartę stałego klienta, zgódźmy się.

Pamiętaj, że aby zdobyć fascynujące informacje na przedstawiany temat, musisz odnaleźć odpowiednie źródło – zatem obejrzyj serwis, w tamtym miejscu znajdziesz wciągające fakty.

Na pewno nic nie stracimy, a można zyskać kolejne rabaty, a zniżek nigdy dość. Szczególnie, gdy naprawdę uwielbiamy robić zakupy. Kiedy dodamy pieniądze, które oszczędziliśmy przez rabaty, to naprawdę możemy stwierdzić, że warto. Dlatego nie kręćmy nosem, bo nas stać i zniżki nam są zbędne, bo każdy logicznie myślący człowiek skorzysta z okazji.