Powierzchnia domowa „pod” płytki to nie jedynie łazienka

Robiąc mniej lub bardziej gruntowny remont mieszkania sporo klientów decyduje się na dołączenie nowych płytek. Opcja ta jest zdolna błyskawicznie tchnąć nowe życie w odremontowaną przestrzeń przydając jej dodatkowy wymiar stylu.

problem

Autor: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
płytki podłogowe

Autor: Calvado
Źródło: Calvado

Płytki podłogowe dawniej stanowiły rozwiązanie zarezerwowane przeważnie dla łazienek. Jednak ich wytrzymałość oraz cechy estetyczne szybko sprawiły, że stały się one coraz częstszym dodatkiem w pozostałych przestrzeniach domu albo mieszkania. Aktualnie płytki podłogowe na tarasie lub w kuchni nie są mało powszechnym widokiem. Jednak powszedni nie znaczy tu banalny. Płytki podłogowe to wyjątkowo szeroka kategoria produktów aranżacyjnych, która rok rocznie ciągle się rozszerza. Wzrastające zapotrzebowanie ze strony nowocześnie funkcjonujących klientów, jacy mają nierzadko bardzo śmiałe pomysły na aranżację swoich mieszkań zmusza światowych producentów do bardziej ofiarnej walki o odbiorcę za pośrednictwem wysokiej jakości opcji o najróżniejszych wzorach. Białe płytki podłogowe to najpowszechniejsze rozwiązanie, jednak w przestrzeni rynkowej można bez poważniejszych problemów odnaleźć warianty, które jak ulał będą zdolne wpisać się w najróżniejsze style aranżacyjne.

Płytki podłogowe dają znacznie więcej opcji do rozwinięcia aranżacyjnych skrzydeł – np. bardzo dobrze łączą się one z ogrzewaniem (dowiedz się więcej o kotły gazowe dwufunkcyjne) podłogowym, które staje się standardem w wykończeniu nowoczesnych domów. Płytki – przeskocz do serwisu płytki do gwintów – nie stanowią wydatku, który jest w zdolnym bardzo nadwątlić domowy budżet. Niekiedy są one wydajniejszym rozwiązaniem niż podłogowe panele.