Wybieramy precjoza dla… siebie

Biżuterię kobiety rzadko kupują sobie same. Z zasady czekają aż ich drogi wreszcie obdaruje ich kolią, a kiedy to się nie dzieje, po wielu utyskiwaniach a także kilku flaszek wina, radują się z kolczyków od przyjaciółki.

szkolenie

Autor: abg_colegio
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnikiem, aby posiadać biżuterię dobraną do perfekcji jest jednakże tylko jedna sytuacja – jeśli nabędziemy ją sobie same! W jaki sposób to zrobić dobrze? Perfekcyjna biżuteria Charms (przejrzyj newsletter) powinna pasować do czterech kwestii: twojego typu urody, twej garderoby, twego stylu jak też twojego portfela. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę odcień precjozów (lazurowy topaz pasuje do blondynki lub osoby o typie urody „zima” a niekoniecznie będzie bajecznie wyglądał u „jesieni”) oraz jej układ. Biżuteria może tuszować pewne mankamenty urody czy podkreślać to, co w nas najpiękniejsze.

Precjoza dobrane do garderoby. Tu głównie zwróć uwagę na kolorystykę garderoby a także materiał z jakiego uszyte są twoje ciuchy. Wielbicielki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemyków, paciorków albo lampworków aniżeli syntetycznych szmaragdach. Z drugiej z kolei strony, do używanej na co dzień garsonki nie zawżdy pasuje sznur korali.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Chcesz inne? W takim razie jesteśmy tu (https://bestem.com.pl/produkty/plyta-plaster-miodu/) – należy wejść w ten link i czytać następne wątki.

Kupując biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, aby wybrać coś oryginalnego, zupełnie innego niż to, co mamy w własnych szafach.

Warto jednakże pamiętać o tym, iż jeżeli kupisz bransoletki ze srebra, których nie będziesz miała do czego włożyć, będzie cię jedynie frustrować. Podobny ambaras jest ze stylem – jeżeli na co dzień nosisz sweterki a także dzianinowe garsonki to awangardowej biżuterii – choćby najpiękniejszej – nie będziesz mieć kiedy włożyć.