Na co trzeba zwracać uwagę zakupując mieszkanko od dewelopera?

Bardzo wielu nabywających mieszkanie woli te nowe. Owej tendencji sprzyja także program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala otrzymać dopłatę wyłącznie do mieszkania z pierwotnego rynku. Przed transakcją warto jednak przeprowadzić dogłębną analizę. Jak wykazuje doświadczenie śpieszenie za obniżkami nie zawsze gwarantuje udany zakup. Na co trzeba zwrócić uwagę, aby nie dać się naciągnąć? Decydując się na kupno mieszkania na rynku pierwotnym częstokroć dajemy się skusić przyciągającym cenom, cudnym wizualizacjom oraz obietnicom deweloperów. Warto jednakże zachować zdrowy rozsądek oraz skrupulatnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na umowie przedwstępnej.

nieruchomość

Autor: Irish Home
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze zacząć od zaznajomienia się z wcześniejszymi osiągnięciami dewelopera i ustalenia, czy każde zostały ukończone na czas. O ile inwestycje znajdują się w obrębie naszego miasta, warto je też zobaczyć. Znaczna liczba pustych lokali lub niestarannie wykończony obszar naokoło budowli to znaki, że inwestor może mieć też kłopot z realizacją naszej nieruchomości. Nie mniej ważne jest zaznajomienie się z wpisami do księgi wieczystej a także planami zagospodarowania przestrzeni dookoła inwestycji. Może się bowiem okazać, iż ładny widok zza okna za kilka lat przesłoni biurowiec czy hipermarket, zaś w odległości 50 metrów zaplanowano ruchliwą obwodnicę. Więcej na .

Porównując parę propozycji warto też skrupulatnie przeanalizować sugerowane ceny i bonusy. Trzeba pamiętać, iż na tym rynku istnieje silna konkurencja, szczególnie jeżeli w otoczeniu zlokalizowanych jest parę budynków wybudowanych przez różnych deweloperów. Zdarzają się zatem propozycje promocyjne, jakie nęcą klientów tańszymi lub nawet gratisowymi miejscami garażowymi bądź komórkami lokatorskimi.

Niezwykle zajmującym wydał Ci się ów artykuł i zawarte tutaj treści? To dobrze! Kliknij w poniższy link i przeloguj się na inny adres tej podstrony.

Na pierwszy rzut oka wyglądają one bardzo atrakcyjnie. W rzeczywistości jednakże należy bardzo dokładnie zbadać takie oferty.

Czy według Twojej opinii, ten tekst zasługuje na większą uwagę? Jeśli tak, to sprawdź również pozostałe przydatne teksty (http://taniawodka.pl/), które niewątpliwie zaspokoją Twoją ciekawość.

Przede wszystkim dotyczy to sytuacji jeśli deweloper żąda czegoś w zamian, przykładowo skorzystania z określonej oferty kredytowej. Może się okazać, iż w ostatecznym rozrachunku przez taką promocję mieszkanko będzie nas kosztowało więcej. Zobacz też .

nieruchomość na sprzedaż

Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Od czego zacząć poszukiwania nowego mieszkania? Na początek dobrze jest wystukać w przeglądarkę wyrażenia:
Wilanów mieszkania, nowe mieszkania w Wilanowie lub deweloperzy Wilanów. Więcej na .