Marki oferujący kolekcje wykonaną z dżinsu

Są sklepy, które posiadają licznych fanów oraz stałych klientów na całym świecie, w związku z czym nieustannie mogą rozwijać swoje sieci w wielu krajach.

Obecnie w Polsce są dwie popularne marki, inaczej mówiąc Lee i Wrangler, specjalizujące się w ofercie jeansowej, mające wielu fanów wciąż powracających do ich sklepów.
toyota celica

Autor: RL GNZLZ
Źródło: http://www.flickr.com

Od pewnego czasu wcześniej wspomniane już sklepy zostały połączone, toteż warto napomnieć, iż w kwestii takiej jak firma Lee Wrangler sklep to jedna część w sklepach Lee i Wrangler. Mimo że są to dwie różne firmy, to jednak razem tworzą duet, przekładający się na jeden sklep. Obie marki działają na rynku od dłuższego czasu. Wrangler swoją produkcję począł w roku 1947, natomiast Lee – 36 lat wcześniej. Obie jednak świetnie potrafią łączyć w sobie funkcjonalność oraz modę. Pierwsza z marek znana jest z najlepszej jakości ubrań jeansowych, jednak druga stawia przede wszystkim na amerykański styl. Lee jako pierwszy stworzył parę jeansów z suwakiem i kurtkę denimowi. Założycielem marki był Henry David Lee, który jeszcze w dziewiętnastym wieku ustanowił pewne wartości do dziś prosperujące denimbase.pl/produkt/kurtka-lee-long-puffa-black.htmlW chwili obecnej obydwie firmy oferują kolekcje dla mężczyzn oraz kobiet, pośród których znaleźć można m.in. kurtki, swetry, T-shirty, jak też najważniejsze – jeansy.
Ceny obydwu marek są przystępne dla wszystkich potencjalnych klientów. W sprawie takiej jak marka Lee Wrangler sklep można znaleźć także i w Polsce, w większych miastach.

Jeśli jednak ktoś nie posiada możliwości dojazdu do tradycyjnego sklepu, warto odwiedzić strony Internetowe, gdzie bez trudu każdy może zamówić odpowiednie ciuchy we własnym rozmiarze, bądź zapłacić przy pomocy przelewu internetowego.