Kredyt dla seniora – świetny sposób na to, ażeby uporać się z kłopotami materialnymi.

Teraz odnotujemy systematyczny wzrost liczby osób starszych w polskim społeczeństwie. Ponadto opisana tendencja z roku na rok nabiera coraz większego tempa.

widok - firma

Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Prognozuje się że za za dwadzieścia lat odsetek seniorów sięgnie 25%.

Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka. Żyjemy coraz dłużej natomiast spada liczba urodzeń. Poza tym – co ma niemniejsze znaczenie – coraz więcej młodych osób oraz małżeństw emigruje za granicę. W obliczu powyższych faktów należy postawić kolejne pytanie: jak wygląda sytuacja emerytów nad Wisłą? – na funduszhipoteczny.pl. Przeprowadzone analizy pokazują, że nie rysuje się ona zbyt różowo, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę jej materialny aspekt. Przeszło pięćdziesiąt procent ludzi w podeszłym wieku boryka się z problemami finansowymi. Nie znajduje środków na zaspokojenie elementarnych potrzeb, takich jak między innymi kupno lekarstw.

Jeśli poszukujesz podobnej interesującej informacji, sprawdź pod linkiem, tu też na pewno jest właśnie to, czego szukasz.

Wtedy nierzadko jedyną „deską ratunku” okazuje się kredyt dla seniora, obecny w ofercie wielu znanych banków. By ubiegać się o pożyczkę wcale nie trzeba mieć wysokich przychodów, a comiesięczne raty są dopasowywane do indywidualnych możliwości – więcej o funduszu hipotecznym DOM.

Ostatnio coraz popularniejsze staje się renta hipoteczna.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj więcej kolejne treści na ten temat. Opracowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

To najprościej rzecz ujmując świadczenie pieniężne w zamian za scedowanie praw własności do domu, mieszkania albo innej posiadanej nieruchomości na fundusz hipoteczny.