Doskonałe damskie jeansy? Sprawdź, na co zwracać uwagę

Każda kobieta chce dobrze się prezentować, bez względu na to czy ubierze się w codzienny strój do porządkowania domu, czy wybierze sukienkę, na której znalezienie poświęciła kilka godzin. Podobnie jest z jeansami – jeśli tylko poświęcimy trochę czasu na ich wybranie, odwzajemnią się nam doskonałym wyeksponowaniem naszych wdzięków i przyczynią się do tego, iż poczujemy się wyjątkowe. Na co wobec tego zwracać uwagę, by spodnie leżały jak ulał?

torebki z napisem sale

Źródło: ketusi.com

Najważniejsze jest ich dopasowanie do naszej sylwetki. To prawda nie od dzisiaj doskonale znana, jednak nie każda kobieta się do niej stosuje. Toteż – musimy przypomnieć zasadnicze zalecenia, by tym razem pójść do sklepu w pełni przygotowaną. Współcześnie mamy wiele rewelacyjnych firm do wyboru, np. jeansy Pepe Jeans – poszerzone informacje pod linkiem -, których różnorodność fasonów pozwoli dobrać odpowiedni krój dla siebie, a wszystko z pomocą sympatycznych sprzedawców. Zacznijmy od wyjątkowo popularnych dzisiaj rurek. Nie może nosić ich każdy, gdyż nadają się wyłącznie dla pań o szczupłej sylwetce, z tego względu, że mocno zaznaczają kształty. Dla płci pięknej o kobiecej figurze korzystniejsze będą proste nogawki, do których można włożyć szpilki, aby dodatkowo się wyszczuplić. Tutaj sprawdzą się też szersze nogawki, jakie znakomicie zamaskują za grube uda. Natomiast model z rozszerzonymi nogawkami efektywnie odciąga uwagę od większych bioder. Jeśli mamy szczupłe łydki, warto je zaakcentować przez krój 7/8.

Na same jeansy ma wpływ również materiał, który warto jest dobrać zależnie od okoliczności, na które chcemy je zakładać. Pamiętajmy też, aby nie kupować zbyt długich spodni, ponieważ mogą nas pogrubiać i nigdy nie wyglądają dobrze. Na jakie marki poza Pepe Jeans powinniśmy jeszcze zwrócić uwagę? Na pewno na jeansy Mustang. Firma ta działa na rynku od ponad kilkudziesięciu lat i doskonale wie, w jaki sposób zaspokoić potrzeby każdej z nas.

Należycie dopasowane jeansy nadają się na każdą okoliczność – na randkę z ukochanym mężczyzną, wystarczy nałożyć do tego efektowną bluzkę, do pracy – z koszulą albo marynarką lub do sklepu, aby dorzucić do naszej szafy następną parę spodni. Miejmy w pamięci omówione sugestie, a same nie będziemy mogły napatrzeć się na siebie w lustrze – a o to w końcu chodzi, aby przede wszystkim podobać się sobie.