Fototapeta: metoda na optyczne powiększenie niedużego pokoju dziennego

Jeśli posiadasz mały pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. To przetestowany sposób na wizualne powiększenie pomieszczenia oraz na ożywienie jego aranżacji.
W niedużym salonie w bloku doskonale sprawdzą się fototapety z krajobrazem, przykładowo miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym przestrzeń małego salonu w bloku wyda się większą.

biała kuchnia

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety na zamówienie (cechuje nas jakość) warto wyeksponować w kąciku wypoczynkowym, przykładowo na ścianie za sofą, na wprost niej czy w aneksie jadalnianym.

Czy ta tematyka Cię interesuje? Jeżeli tak, to przejrzyj link (https://masters.com.pl/), pod którym odnajdziesz niezbędne Ci dane – zobacz, że Cię zaciekawią na długo.

Jeżeli pokój jest umeblowany dość oszczędnie, z prostymi sprzętami, można wybrać fototapetę wielobarwną. Zazwyczaj jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem jest fototapeta stonowana – utrzymana w brązach bądź czarno-biała. W małym salonie w bloku robi wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłoczy. Ważne jest także to, że łatwiej dobrać do niej inne elementy wystroju, takie jak zasłony, tapicerkę, meble niż do fototapety barwnej. Fototapeta z intensywnym bodźcem, fotografią rośliny w makroskali lepiej będzie wyglądać w dużym wnętrzu. Niewielki salon w bloku mogłaby po prostu zacieśnić. Gdzie możesz kupić fototapety? Fototapety znajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a również w sklepach online, które mają ich przebogatą ofertę i na ogół, prócz własnych deseniów, wykonują fototapety na zamówienie.

fototapeta do kuchni

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Możesz przekazać swoje zdjęcie do sklepu mejlem po czym określić, na jakich rozmiarach fototapety nam zależy (może zająć ona całą ścianę w malutkim salonie w bloku). Te w formacie XXL otrzymuje się w paru idealnie do siebie dopasowanych częściach (są samoprzylepne). Realizacja zamówienia trwa od 3 do 8 dni w tygodniu. Fototapety w kuchni (sprawdź ten produkt; kliknij tutaj: …) to natomiast niezwykły pomysł na wprowadzenie świeżości do wystroju. Nawet jeśli twoja kuchnia umeblowana jest w sposób tradycyjny, to właśnie dzięki fototapetom będziesz mógł ją przeobrazić i wzbogacić. Wzorki kwiatowe, owocowe, ilustracje natury, frykasów, motywy abstrakcje – to jedynie niektóre pośród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie musisz wydawać wielkich pieniędzy i nie musisz też poświęcać wiele czasu na to, żeby wprowadzić zniewalające zmiany.