Dzierżawa specjalistycznych naczep ciężarowych, jest fantastycznym sposobem na racjonalne zarządzanie biznesem.

Handlowcy naczep podobnie opiniują, że w Polsce trwa sprzyjająca koniunktura zakupowa. Jest to skutkiem wzrostu ekonomicznego i rosnącego zainteresowania na usługi transportowe. Na spory wzrost sprzedaży naczep ciężarowych w w kraju mają wpływ zaostrzające się normy Unii Europejskiej, dotyczące transportu artykułów w określonych okolicznościach, jak również wzrastające ceny przechodzonych naczep ciężarowych.

Wynajem naczepyDlatego też wiele polskich firm wykorzystujących naczepy ciężarowe zwykle po 4 – 5 latach ich użytkowania zmienia na nowe. Do tego można zaliczyć wciąż poprawiający się stan dróg w Polsce.Dzięki temu sprzedaż naczep ma ogromne szanse ciągłego rozwoju. Pomimo tego wciąż odczuwalny jest niedosyt właściwej infrastruktury, zaplecza oraz przepisów zachęcających do korzystania z tego rodzaju środków komunikacji. To z kolei powoduje, że zaciekawienie nim ze strony korporacji transportowych, jest jeszcze ciągle zbyt małe. Inną trudność, stanowi potrzeba przystosowania naczep ciężarowych, w tym także chłodniczych, do transportowania wagonami kolejowymi. Na korzystną zbywalność naczep można liczyć dzięki stale rosnącego popytu rynków zza wschodniej granicy, w szczególności na naczepy ciężarowe używane.

Wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych
Firmy specjalizujące się w wydzierżawianiu, leasingu oraz sprzedaży naczep ciężarowych oferują konsumentom możliwość wybrania

Ciężarówka

Źródło: http://sxc.hu/

najdogodniejszej dla siebie formy zdobycia interesującego go środka transportu.
Konsumenci mają do wyboru elastyczny okres obowiązywania umowy. Dla biorących w używanie dzierżawa naczep to nie małe pożytki: nieduże początkowe zaangażowanie własnych środków finansowych, możliwość zaliczania opłat za użytkowanie w koszty uzyskania dochodu, możliwość drobiazgowej oceny kosztów wykorzystywania pojazdów.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie opakowania ekologiczne, którą tutaj odnajdziesz, też jest coś ciekawego!

Mimo wielu zalet dzierżawa naczep nie jest w Polsce jeszcze tak popularną formą nabycia środków transportu ciężarowego jak leasing, czy kredyt. W Polsce najem jest dość świeżą formą pozyskania środków transportu. Polscy przedsiębiorcy nie zdążyli się jeszcze do niej przystosować. Nie bez znaczenia jest myślenie niektórych przedsiębiorców, którzy wciąż twierdzą, że muszą być właścicielami pojazdów.
Dodatkowe informacje: więcej