Czemu opłaca się gromadzić nieaktualne gazetki reklamowe?

W pierwszej kolejności, przekazują nam informację o atrakcyjnych promocjach i ofertach. Ale nie tylko. Co zaskakujące, mają także funkcjonalne użycie. Gazetki promocyjne mogą drażnić, gdy zatykają nasze skrzynki na listy. Warto jednak je oglądać, żeby być na bieżąco ze wszystkimi rabatami sieci sklepów. Dzięki temu, możemy lepiej planować nasze zakupy i sporo zaoszczędzić.

magazyn w supermarkecie

Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com

To również okazja, żeby natrafić na sezonowe okazje, przykładowo sprzedawane jedynie przez tylko tydzień znane buty. Co jednak zrobić z nieaktualnymi, przeczytanymi już broszurami? Gazetki promocyjne nie bez powodu są drukowane na wyjątkowo mocnym papierze. Bardzo dobrze nadadzą się na obkładanie książek lub podręczników i zeszytów dla uczniów. Możemy je też rozłożyć na płytkach, kiedy nasze dziecko chce malować plakatówkami, a obawiamy się kłopotliwych do wybawienia plam.

Gazetki reklamowe mogą być również wyjątkowo przydatne, podczas szykowania przetworów domowych. Przelane do słoików powidła, możemy owinąć w gazetki i w ten sposób zabezpieczone przenieść do spiżarni albo dokądś przewieźć. Swojego czasu sympatię polskich internautów zdobyło zdjęcie (idź tutaj zdjęcia nagrobkowe cena) pokoju udekorowanego za pomocą tych broszurek. Pomysłowy mieszkaniec wszystkie ściany wykleił nimi, zamiast tapetą… Nieważne gazetki promocyjne (tu opis) przydadzą się jednak w każdym domu. Możemy w nie owinąć kruche przedmioty, które chcemy przewieźć, a obawiamy się, że mogą się uszkodzić w transporcie. Odkładane broszurki w końcuurosną do pokaźnej kupki, którą możemy przekazać do skupu makulatury. Zobacz więcej:

supermarket

Autor: Lordcolus
Źródło: http://www.flickr.com

Gazetki reklamowe to w pierwszej kolejności wiarygodne źródło informacji o obecnych rabatach w supermarketach. Nawet gdy stracą na ważności, możemy je stosować codziennie. Jako okładki do książek, ochrona podłóg przed żywiołową twórczością maluchów, czy w końcu jako zabezpieczenie dla transportowanych delikatnych przedmiotów. Jeżeli jednakże po zapoznaniu się postanowimy je wyrzucać, nie zapominajmy o tym, żeby nie wsypywać ich do jednego wora z resztą śmieci. Nieaktualne gazetki reklamowe powinny znaleźć się w koszu przeznaczonym na zbiór makulatury.