Cieliste szpilki, a może szpilki w kolorze bordo

Być kobietą to wkładać dobrze dopasowane buty. Mimo, że oczywiście to, że wybierasz trampki nie oznacza, że nie jesteś kobietą. Jednak, jeśli chcemy poczuć się kobieco i zwrócić na siebie uwagę to na pewno dobrze włożyć szpilki. A tych jest całe mnóstwo. W zależności od tego, co mamy na sobie musimy wybrać właściwe szpilki. Świetną opcją okazują się cieliste szpilki, bo pasują do każdej stylizacji. Co ważne szpilki te mogą być niskie lub bardzo wysokie. Tak, więc jeśli chcemy obuwia, na co dzień to możemy postawić na cieliste szpilki do 10 centymetrów, a jeśli idziemy na imprezę, to szpilki mogą mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że będą pasować do wszystkiego, to jeszcze wydłużają optycznie nasze nogi. Jeżeli więc nie masz jeszcze w swej szafie cielistych szpilek to należy to, jak najszybciej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej sprawdź polecaną ofertę. Bo dobrze jest mieć w szafie szpilki, które naprawdę można założyć do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami najlepiej wybrać sobie jeszcze szpilki w jakimś szalonym kolorze i czarne klasyczne szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę. Jeśli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe buty, to na bank nie będzie kłopotu z wyborem obuwia do wybranej stylizacji. Szpilki w sensownych kolorach
Gdy chcemy rzeczywiście świetnie wyglądać musimy zwrócić uwagę na to, jakie obuwie wybierzemy.

buty na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla niektórych buty są ostatnim dodatkiem, który jest wybierany i często wielu ludzi nie przykłada do doboru obuwia odpowiednie wagi. Często bywa też tak, że boimy się mocnego koloru na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą być idealnym dopełnieniem całego outfitu. Powinniśmy, więc pomyśleć o tym, czy najistotniejszym akcentem w całej stylizacji nie powinny być barwne szpilki. Bordowe szpilki będą pasować do wielu kolorów i tak jak mogą zostać najbardziej mocnym akcentem przy małej czarnej, tak też mogą być idealnym dopełnieniem bardziej casualowej stylizacji przykładowo można je włożyć do spodni jeansowych i jakiejś bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz i szukaj szpilek w bordowych kolorach.

Zaabsorbował Cię opisywany tekst? Kliknij i sprawdź koniecznie (http://www.lampomat.pl/lampy-sufitowe) szybko, w tym miejscu znajdziesz coś, co z pewnością także będzie równie ciekawe.

Wszystko zależy od naszego ogólnego sposobu ubierania się i tego, jaki będzie nasz dzień. Ważne jest, żeby wszystkie elementy ubrania były dobrze dobrane, ale również trzeba pamiętać, by nie bać się bawić modą.